Kidy Tour
Austria
Reiside otsing
Lähtepunkt:
Kp.:
Reisi tüüp:
Riik:
Kuurort:
Reisi kestus:
Majutuse kategooria:
Toitlustuse tüüp:
Telli individuaalne reis
Kindlustus
Kidy Tour
Kidy Tour

Kuurordid  Bad-Hofgastein

Bad-Hofgastein, tuntud kui mäesuusa- ja balneoloogilise ravi keskus, asub Bad-Gasteinist vaid 7 km kaugusel. Neid ühendab peale geograafilise läheduse veel palju muudki: raviomadustega mineraalveeallikad ja radoonitunnelid Radhausbergi mäes ning eelkõige võimalus ühendada suusatamine vesiraviga. Kuid hoolimata kõigest eelpoolmainitust on ka nendevahelised erinevused päris suured.

Bad-Hofgastein, mis oli vanasti pisike Alpi kaubalinn, asub laial päikselisel platool 850 m kõrgusel, päris Gasteini oru südames. Traditsioonilises stiilis majad, elegantsed hotellid ja linnakest ilmestavad alleed annavad sellele külalislahkele kuurordile noobli ilme. Linna keskust ilmestab jalakäijate ala oma promenaadide ääres asetsevate hotellide-, restoranide- ja poodidega.

Siinsamas asub ka uhke Gasteini Alpi Termide kompleks.
Euroopa üks kaasaegsemaid termaalparke Gasteini Alpi Termid avati Bad Gasteinis 2003.a. Selles hiigelsuures tervisekeskuses ootab külalisi hulk veeatraktsioone, ravi-profülaktilisi protseduure ning teisi võimalusi hoida end heas füüsilises vormis. Nende hulka kuuluvad nii mineraal- kui ka mageveega vabaõhubasseinid, liumäed, geisrid, oma tillukese mägijärvega saunad, tervisekeskus, ilusalong ning erinevad treeningsaalid.
Radooni ning lämmastiku poolest rikkad termaalallikad, millele kuurort oma kuulsuse ees tänu võlgneb, mõjuvad hästi liikumisaparaadi probleemide (reumaatiline artriit, traumadejärgsed tüsistused, Bechterewi tõbi), veresoonkonnahaiguste (raskestiparanevate haavanditega varrikoosne veenipõletik, flebiidid), suu limaskestade haiguste (stomatiidid, gingiviidid), aga ka ainevahutse ja günekoloogiliste probleemide puhul.

Aktiivse puhkuse ja meelelahutuse sõpradele pakub Hof-Gasteinkinnises maneežis ratsutamist, kaetud tennise- ja squashiväljakuid, võimalik on lennata deltaplaaniga ning tegelda paragliding` uga, teid ootavad 90 km matkaradu, lasketiirud, jaht, laste sportlik meelelahutus, eistock´i visked, vabaõhuliuväli, restoranid, baarid ja diskoteegid.

Kuurordis on loodud ka suurepärased tingimused mäesuusatamiseks: kõrgeim rajapunkt on 2246 m kõrgusel ja madalaim 859 m kõrgusel, püsiv lumikate, 19 sobivatel asukohtadel tõstukit, pikad ning mõnusad, kuid seejuures piisava raskusastmega laskumised, algajaile sobivad trassid, murdmaasuusarajad. Puhkajate käsutuses on suusakoolid, mäesuusaaed lastele alates 3. eluaastast ja mäesuusakool lastele alates 4. eluaastast. Suusahooaeg kestab siin, nagu Bad-Gasteiniski, novembrist aprillini.
Kohalike vete raviomadused annavad teile hea enesetunde, suusanõlvad lisavad verre adrenaliini ning kuurordi õdus, peaaegu kodune õhkkond meelestab positiivselt. Tere tulemast Bad-Hofgasteini!

Pildigalerii

Suurenda
Suurenda
Suurenda
Suurenda
Uudiskiri
2011-2019 © Tour4you      e-post: info@tour4you.ee