Kidy Tour
Egiptus
Reiside otsing
Lähtepunkt:
Kp.:
Reisi tüüp:
Riik:
Kuurort:
Reisi kestus:
Majutuse kategooria:
Toitlustuse tüüp:
Telli individuaalne reis
Kidy Tour
Kindlustus
Kidy Tour

Kuurordid  El - Gouna

El - Gouna
El Gouna asub Hurghada lennuväljalt 22 km kaugusel põhjapoole sõites. El Gouna on unikaalne sihtkoht puhkajatele, 10 km maalilise rannaäärega harmooniline ja täiuslik linnake, ehitatud väikestele saarekestele ümber laguunide. Hoolikalt planeeritud ja suurepärase arhitektuuriga. Paljud rahvusvahelised filmitootjad filmivad oma filme El Gounas just selle erilise iseloomu ja väljapaisva ilu pärast. El Gouna on saanud 4 Green Globe tunnistust. El Gounat nimetatakse isegi „Punase Mere Veneetsiaks".
El Gounas leiab laia valiku erinevaid majutuskohti, alates mugavatest külalistemajadest kuni luksuslike rannakuurortiteni. Linn on väga turvaline, ümbritsetud valvuritest, kes lubavad sisened ainult turistidel ja töötaval personalil.
Linn on väga elav, seal on suurepärased sadamaäärsed restoranid, baarid ja pubid, leidub palju erinevaid kauplusi. Ehtsat Beduiini-einet on võimalik proovida lähedalasuvas El Gouna Oasis'es.
Et oma puhkus aktiivselt veeta, on (kuurordis) võimalik tegeleda paljude erinevate veespordialadega. El Gouna on sukeldujate paradiis. Lähedal asub maailmakuulus hukkunud laevahaud Abu Nuhas ja S.S.Thistlegorm.
El Gounas asub ka esimene Punase mere jahisadam – Abu Tig.
El Gounas on oma 18-auguga USPGA golfiväljak, disainitud ameeriklaste Fred Couples ja Gene Bates arhitektuurifirma poolt.
El Gouna arendusprojekti kogupindala on 36,8 miljonit ruutmeetrit. Sellest on umbes neljandik välja ehitatud. Linn on rajatud 20 saarele, rannajoone pikkus on 10 kilomeetrit. Linna elanike arv läheneb 15 000-le. El Gounas on 14 hotelli, palju rendivillasid ja -kortereid. Siin on müüdud rohkem kui 2500 kinnisvaraobjekti. Rajamisel on mitu 6* puhkekompleksi.

Pildigalerii

Suurenda
Uudiskiri
2011-2019 © Tour4you      e-post: info@tour4you.ee